INTELIGENTNA FOLIA W BIURZE

Przeszklone biurowce są wizytówką Państwa firmy, jednak w słoneczne dni tak duża ilość światła słonecznego może być uciążliwa, nasza folia (Smart Glass) może zapewnić rozproszenie i ogranicznie światła dziennego. Nasze folie (szkło o zmiennej przejzystości) zapewniają również poczucie prywatności w szklanych salach konferencyjnych czy biurach.

INTELIGENTNA FOLIA W ŁAZIENCE

Lubisz chwile relaksu w swojej wannie? Cenisz sobie prywatność, ale nie wiesz jak z estetycznie i z elegancją zapewnić zasłonienie widoku poprzez okna? Nasza folia (inteligentne szkło) pozwoli Ci to pogodzić! Nie musisz nawet wychodzić z wanny. Wystarczy jeden ruch by przywrócić pełną prywatność w Twojej łazience a zarazem zachować estetykę i elegancję!

INTELIGENTNA FOLIA W HOTELU

Nowoczesne budynki mają duże powierzchnie przeszklone, dzięki czemu stają się optycznie większe i bardziej jasne. Jednak są chwile, gdy zależy nam na prywatności. Rolety czy żaluzje nie pasują do współczesnej architektury, są kłopotliwe w obsłudze i utrzymaniu czystości. Inteligentne szkło (folia LCD) gwarantuje prywatność, pozwalając jednocześnie zachować nowoczesny charakter pomieszczenia jak i pozbyć się raz na zawsze uciążliwego kłopotu jakim jest czyszczenie rolet czy też żaluzji!

INTELIGENTNA FOLIA W POCIĄGU

Inteligentna folia (aktywne szkło) ma bardzo szerokie zastosowania. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie folii LCD (szkło o zmiennej przejrzystości) w pociągu. Dla pasażera podróż staje się bardziej komfortowa podwyższając poczucie prywatności.

CIEKAWE FUNKCJE INTELIGENTNEJ FOLII

Drzwi są ozdobą Twojego mieszkania, nowoczesny szklany design nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego wyglądu dzięki zastosowaniu naszego szkła LCD (Smart Glass). Masz inny pomysł gdzie wykorzystać naszą folię? Skontaktuj się z nami!